Best bookmaker bet365 Bonus

Menu

Zaprti sprehajalni poti kanjon reke Kokre in Savski drevored

Zaradi padlega in poškodovanega drevja ter poškodovane sprehajalne infrastrukture sta v Kranju trenutno zaprti krožna pot v kanjonu reke Kokre in pot Struževo-Stara cesta (Savski drevored) s povezovalnim stopniščem do Zlatega polja.

 

Sanacija območij bo zahtevna, opraviti pa jo bodo morali za to usposobljeni izvajalci gozdarskih storitev.

 

Območja so po neurju zaprta in ustrezno zavarovana. V MOK vse občanke in občane prosijo, da spoštujejo nameščena opozorila in ne prehajajo prek varovalnih trakov. Neurje je namreč podrlo veliko dreves in zlomilo številne veje, ponekod so sprehajalne poti povsem neprehodne, zato je gibanje na tem območju izjemno tvegano.

back to top

The Best bookmaker bet365