Best bookmaker bet365 Bonus

Menu

Akcija zbiranja nevarnih odpadkov v Mestni občini Kranj

Obveščamo vas, da bo tradicionalna akcija zbiranja nevarnih odpadkov iz gospodinjstev na območju Mestne občine Kranj potekala v času od 19. do 26. oktobra, in sicer po sledečem razporedu:

KS Zlato polje, ponedeljek, 19.10. , od 13.15. – 16. ure, pri trgovini Mercator na Kidričevi cesti

Akcija bo potekala na enak način kot pretekle akcije. Odpadke bomo zbirali s posebej prilagojeno mobilno postajo. Na zbirno mesto bodo prebivalci Mestne občine Kranj imeli možnost brezplačno prinesti nevarne odpadke iz gospodinjstev. Akcijo bomo izvedli v sodelovanju s podjetjem Kemis, d.o.o. iz Radomelj, pooblaščenim za zbiranje in odstranjevanje nevarnih odpadkov. Na zbirnem mestu bo prisoten delavec Komunale Kranj in delavec podjetja Kemis, ki bosta nevarne odpadke sprejemala in z njimi ustrezno ravnala.

back to top

The Best bookmaker bet365