Best bookmaker bet365 Bonus

Menu

Prenovljen prizidek Doma upokojencev

Dom upokojencev Kranj je bogatejši za prenovljen prizidek. Včeraj sta prenovljene prostore tudi uradno odprla direktorica tukajšnjega doma mag. Zvonka Hočevar in župan Mestne občine Kranj Boštjan Trilar.

Odslej ima štiridesetletni prizidek v vseh štirih nadstropjih prenovljene sobe, ki so sedaj po bivalnih standardih izenačene s sobami v preostalem delu doma. Nova je tudi enota za fizioterapijo. Vrednost investicije je več kot milijon evrov. Prenovo je v večji meri financiral dom sam, 120.000 evrov pa je za prenovo sob prispevala tudi Mestna občina Kranj. Sanacija je bila nujna zaradi okvar vodovodne in kanalizacijske napeljave, električne napeljave in gretja.

Ciljev pa imajo v kranjskem domu upokojencev še nekaj. Tako bodo v tem letu obnovili še kuhinjo. V bližnji prihodnosti pa še kletne prostore.

back to top

The Best bookmaker bet365