Best bookmaker bet365 Bonus

Menu

Evropska nagrada za Mestno knjižnico Kranj

Mestna knjižnica Kranj je osvojila nagrado za inovativno promocijo pismenosti 2015, so sporočili iz knjižnice.

Mednarodna zveza za pismenost (International Literacy Association) na priporočilo Evropskega komiteja za mednarodni razvoj (IDEC) vsaki dve leti podeli posebno nagrado za inovativno promocijo pismenosti projektu, ki ga izbere mednarodna komisija. Nagrada bo letos podeljena na 19. evropski konferenci o branju v Celovcu, med 13. in 19. julijem.

Mestna knjižnica Kranj bo nagrado prejela za leto 2015 za projekt Modro brati in kramljati – bralna srečanja v Mestni knjižnici Kranj, ki ga v knjižnici vodi višja knjižničarka Damjana Mustar. Za inovativnost, ustvarjalnost in trud, ki jih je vložila v projekt, so ji čestitke izrekli sodelavci, pridružujemo pa se tudi na Mestni občini Kranj.

back to top

The Best bookmaker bet365